BuRaK FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BuRaK FaN

BaK Şu YuMuRcAğA

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

burak canın röportajı

2 posters
YazarMesaj
elif_06

Kadın Mesaj Sayısı : 10

burak canın röportajı Empty
MesajKonu: burak canın röportajı   burak canın röportajı Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 11:50 pm

burak can bende 8.sınıfa gidiyorum ayrıca röportajda demişsin bak şu yumurcağa yarışmasından sonra bana reklam teklifi geldi diye hangi reklam teklifi nerden geldi bir açıklarmısın ayrıca düşünmene ne gerek war ki kabul etsene banada winx clup jenerik müziğini seslendirirmisin dediler kabul ettim internetten bak bulursun mesela winx clup kalk şarkısının hepsi ile seslendirdik:)ewt bizde günde 2,3 saat çalışıyoruz dans çalışmazsan dans hereketlerini unutuyorsun zaten kareografiyi hazırlamakda sorun yokta işte hareketleri otutturmak zor oluyor...sende güzel dans ediyorsun ayrıca yeni başlayacak program hakkında bilgi werirsen sewinirim aslında msn ni wersen bana orda bunları rahat rahat konuşuruz orada sana bazı tv programları ve telefonları weririm ordaki yarışmalara katılırsın nasılsa istanbulda oturuyorsun biz ankarada oturuyoruz sorun oluyor gidip gelmek yeni çıkan grup hakkında bilgin warmı grubun adı grup kızlar iki tane şarkıları war grup hepsi taklitiler 1i hariç diğerlerinin sesi berbat onlar kim grup hepsi kim onlar grup hepsinin tırnağı bile olamazlar....bence tokiohotelde güzel bir grup yada grup bomb yeni bir grup hepsi1 dizisinde oynayan bahadır efe falan var oradada onlarda dans ediyorlar onların şarkılarıda fena değil istersen onların şarkılarıylada dans edebilirsin...
http://hepsi1-924.tr.gg
Burak

Burak

Erkek Mesaj Sayısı : 95

burak canın röportajı Empty
MesajKonu: Geri: burak canın röportajı   burak canın röportajı Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 3:41 pm

Yalan herhalde winx kalk şarkısı Smile Çünkü benm kuzenm winx hastası ve onda kayıp krallarığın sırrı soundtrack albümü war şarkıyı seslendirenler alt köşede yazıyor ama ben elif erdal diye birşey göremedim cnm ! o hariç herşeye inanıyorum ama winx'e inanmadım canım
http://www.ftyapim.com

burak canın röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba Ben Burak (:
» merhaba burak...
» burak can msn weririmisin?
» burak can forumu
» Burak Yani Benden Resimlerim (: